Sielski wypoczynek w uzdrowisku

Busko Zdrój – już sama nazwa wprowadza nas w delikatny, sielski nastrój, a z tyłu głowy klaruje się wizja długo wyczekiwanego urlopu. Planując kilkudniowy wyjazd, warto swoją uwagę skierować na województwo świętokrzyskie, i piękne uzdrowisko Busko Zdrój. Miejsce to położone jest w niezwykle malowniczej okolicy, cieszące się przy tym pięknymi krajobrazami, zabytkowymi kamienicami a także masą atrakcji turystycznych.

Jak odpocząć w Busku?

Jak najlepiej! Zarówno aktywnie fizycznie, jak i psychicznie. Doskonałym podłożem dla oby tych opcji będzie między innymi nadwiślański park krajobrazowy, który zachwyci niejednego konsera przyrody, cmentarz żydowski, który poprowadzi nas przez rys historyczny, czy na przykład słoneczny ekspres, który jest niezwykle przyjazdy środowisku (napędzany energią elektryczną). Ekspresem słonecznym można podróżować po mieście i zwiedzać ciekawe atrakcje turystyczne (również nocą!).

Jeżeli jednak cel naszego wypoczynku jest nieco inny, wówczas uwagę swoją powinniśmy skupić na Busko Zdrój Sanatorium.
Sanatorium w Busku Zdrój oferuje zabiegi lecznicze, rehabilitacyjne i relaksacyjne. Okolica, w której znajduje się sanatorium jest najlepszym miejscem, na leczenie schorzeń czy aktywności relaksacyjne.
Największą zaletą jest jednak fakt, że znajduje się tu pierwsze w polsce sanatoirum rehabilitacyjne dla dzieci.

Sanatoria mają w swej ofercie pobyty i turnusy takie jak: pobyty pełnopłatne, turnusy rehabilitacyjne, turnusy dla amazonek, rehabilitacje, tryby ambulatoryjne czy pobyty rekreacyjne

Wybór sanatorium zależy od indywidualnych potrzeb oraz preferencji osoby zainteresowanej. Sanatoria oferują wszelkiej maści pokoje (jedno lub wieloosobowe, z łazienką lub bez itp.), a także bardzo szeroki wachlarz usług dostępnych na miejscu. Każdy ośrodek zarządza wykwalifikowaną kadrą medyczną, bogatą bazą zabiegową, komfortowo wyposażonymi pokojami i smaczną, zdrową kuchnią. Woda w Busku Zdrój pochodzi prosto z serca uzdrowiska, a kosmetyki używane do zabiegów są z najwyższych jakościowo półek, a bogatym, naturalnym składzie. To wszystko pozwola poczuć się wyjątkowo, a spędzony czas pozostawi wspaniałe wspomnienia.

NIezaleznie od tego, jaki jest powód wizyty w uzdrowisko Busko Zdrój, miejsce to gwarantuje niezapomnianą atmosferę i usługi, zabiegi na najwyższym poziomie. Przyjeżdżając do Buska masz pewność, że trafiasz w dobre ręce, a kadra personelu to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy zaopiekują się Tobą z należytą dbałością i na najwyższym poziomie.